چون نتورک مارکتینگ حرفه ای نوپاست. و افراد باید با شیوه اصولی کار کردن در آن آشنا شوند تا بتوانند کارشان را استارت زده و در آن به موفقیت برسند.

اگر در اینترنت جست و جویی داشته باشید؛ در مورد مزایای نتورک مارکتینگ و معایب آن به وضوح با سایتها و وبلاگ هایی مواجه میشوید که در این مورد صحبتهای مفصلی کرده اند.

البته پرداختن به معایب نتورک مارکتینگ معمولا خیلی بیشتر از مزایای آن جلوه میکند!

متاسفانه سایت ها و خصوصا وبلاگ هایی را که در مورد این تجارت شروع به نقد کرده اند را وقتی بررسی میکنیم؛ عموما توسط افرادی اداره میشوند که هیچ اطلاعات واقعی از نتورک مارکتینگ ندارند.

و یا از افرادی هستند که بعد از یک مدت کوتاه کار کردن به شکل غیر اصولی به نتایج دلخواهشان نرسیده اند و به همین خاطر از طریق فضای مجازی سعی در تخریب وجهه این حرفه دارند.

هر چند خرده ای به این افراد هم نمیتوان گرفت.

چون این افراد هم تحت تاثیر شعارهای واهی و آموزشهای غیراصولی افرادی قرار داشته اند که به هر نحوی خواستار بالا بردن درآمد خودشان بوده اند!

از طرف دیگر با سایتهایی مواجه میشویم که به بیان برخی از مزایایی این صنعت پرداخته اند و البته از این آب گل آلود به نوعی دارند ماهی میگیرند.

در واقع آنها هم بدون تجربه عملی در این حرفه شروع به ارائه دوره ها و محصولات آموزشی در مورد این حرفه میکنند!

هر چند هستند سایتهایی که به شکل اصولی و صحیح به بررسی مزایای نتورک مارکتینگ و معایب آن هم پرداخته اند.

کاهش واسطه ها:

در نتورک مارکتینگ به علت اینکه محصولات به شکل مستقیم بوسیله شرکتهای بازاریابی شبکه ای و افراد فعال در آنها از تولیدکننده به مصرف کننده نهایی میرسد بسیاری از واسطه ها در این میان حذف میشوند.

با حذف این واسطه ها که لزومی به بودن آنها نیست و به واقع هم کاذب هستند هزینه تمام شده محصول برای مصرف کننده نهایی پایین تر می آید.

(به همین خاطر در نتورک مارکتینگ قیمت محصولات باید هم سطح بازار و حتی کمتر از نمونه های مشابه خود با همان کیفیت باشد)

با ما در اینستاگرام باشید

مطالب اخیر

پیام بگذارید

نارنت به عنوان برند موسسه فرهنگی دیجیتال دیبا انار پردازش در زمینه تخصصی طراحی وب و سامانه های کاربر محور فعالیت میکند وکلیه حقوق ان متعلق به شرکت دیبا انار پردازش می باشد

راهنمای سایت

مدیریت پروژه

سوالات متداول

حریم خصوصی

مدت و شرایط

مدیریت کارها

گزارش نویسی

ما را دنبال کنید

ایمیل: anarpardazesh@gmail.com
تلفن: 41 36 24 32 044