چرا کسب و کارها نیاز به طراحی اپلیکیشن دارند؟

با توجه به اطلاعات گفته شده شما هم با داشتن یک اپلیکیشن موبایل ، این مزیت برایتان به وجود می‌آید که همه بتوانند ما را رسد کنند. یا به اصطلاحی دیگر شما تبدیل به یک فروشگاه مجازی کوچک  از کسب و کارتان می‌شوید. البته این نکته را باید در نظر گرفت که خلاقیت و نوآوری در برخی کارها باعث میشود که شما منحصر به فرد دیده شوید.

شما می توانید از اپلیکیشن به عنوان ابزاری برای نمایش محصولات و خدمات خود استفاده کنید. کاربرانی که اپلیکیشن شما را مشاهده می کنند در آینده به اپلیکیشن شما دسترسی خواهند داشت زیرا احساس نیاز به محصولات شما در آنها به وجود می‌آید و آنها سعی میکنند شما را دنبال کنند.

شما میتوانید در آینده ای نه چندان دور با قرار دادن بن های تخفیف و کارت های امتیازی در اختیار مشتریان خود و همچنین پیگیری پس از خرید کاربران حس تعلق خاطر و وفاداری را در آنها ایجاد کنید تا آنها مشتری ثابت و درجه یک شما شوند.

مزایای داشتن اپلیکیشن برای کسب و کارها:

سبقت از رقبا:

شما با آسان کردن دسترسی مشتریان با خودتان میتوانید یک هیچ از رقباتون جلوتر باشید.

 

کاهش هزینه تبلیغات وب سایت و کسب و کارتان:

با طراحی اپلیکیشن موبایل تمام هزینه های چاپی شما مانند کاتالوگ، کارت ویزیت و … شما حذف شده چون کاتالوگ دیجیتال شما بر روی صفحات اپلیکیشن قرار میگیرد.

 

نمایش تمامی محصولات و خدماتتان:

شما با اینکار به جای استفاده از بروشور محصولات و پرداخت هزینه های گزاف با استفاده از اپلیکیشن خود تمامی محصولات و خدماتتان را برای مشتریان خود به نمایش میگذارید.

 

برای داشتن و طراحی اپلیکیشن حرفه ای با محیط گرافیکی جذاب با کارشناسان فنی مجموعه انارپردازش در ارتباط باشید. با افتخار در کنارتان خواهیم بود تا کسب و کاری موفق در پیش رو داشته باشید.

اطلاعات بیشتر در صفحه اینستاگرام ما

مطالب اخیر

پیام بگذارید

نارنت به عنوان برند موسسه فرهنگی دیجیتال دیبا انار پردازش در زمینه تخصصی طراحی وب و سامانه های کاربر محور فعالیت میکند وکلیه حقوق ان متعلق به شرکت دیبا انار پردازش می باشد

راهنمای سایت

مدیریت پروژه

سوالات متداول

حریم خصوصی

مدت و شرایط

مدیریت کارها

گزارش نویسی

ما را دنبال کنید

ایمیل: anarpardazesh@gmail.com
تلفن: 41 36 24 32 044