شبکه‌های اجتماعی یکی از بهترین روش‌ها برای ارتباط گرفتن با مشتریان در هر صنعت و تجارتی می‌باشد. وقتی که از شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌کنید، می‌دانید که مشتریان بالقوه شما هم در شبکه‌های اجتماعی حضور دارند لذا شما باید با استفاده از این ابزارها با آن ها ارتباط برقرار کنید.

از کاربران بپرسید

با این که بیشتر بازاریابان ترجیح می‌دهند که این کار را در پایان و در زمانی که دیگر ایده‌ای برایشان باقی نمانده است انجام دهند، ولی بهتر است شما آنرا به عنوان یک استراتژی بازاریابی اجتماعی در نظر داشته باشید. لذا از مشتریانتان بپرسید ترجیح میدهند چه نوع محتوایی را در صفحه های اجتماعی شما ببینند و سپس همان نوع محتوا را به اشتراک بگذارید.

از کاربران درباره موضوعات مختلف نظرخواهی کنید

در صورتی که می‌خواهید یک محصول/ خدمات جدید و یا حتی یک کمپین تبلیغاتی تولید کنید، از فالوورهایتان در شبکه‌های اجتماعی بخواهید که در این باره آن نظر دهند. این کار باعث میشود آن‌ها احساس کنند بخشی از شرکت شما هستند.

پست‌های خنده دار بگذارید

مردم دوست دارند چیزهای خنده دار بخوانند و گذاشتن چنین پست‌هایی منجر به این می‌شود که آنها بتوانند از طریق کامنت‌هایی که می‌گذارند، یک ارتباط سالم با شرکت برقرار کنند.

آمارهای مربوط به شرکتتان را به اشتراک بگذارید

بروزرسانی های مختلف و داده‌ها و آمار و ارقام مربوط به شرکت را به اشتراک بگذارید.

برای محصولات جدید ویدیو تولید کنید

چه محصولاتی دارید؟ بهترین راه برای توصیف محصولتان به مشتریانتان این است که یک ویدیوی جذاب تولید کنید.

توصیه هایی مرتبط با کار به اشتراک بگذارید

شما می‌توانید بسته به کارتان، توصیه هایی را که ممکن است برای فالوورها مفید باشد به اشتراک بگذارید.

مسابقه برگزار نمایید

مسابقه های مرتبط با برندتان برگزار کنید و کاربران را به شرکت در آن تشویق کنید. این کار نه تنها منجر به درگیر شدن بیشتر کاربران میشود بلکه  باعث میشود که فالوورهای جدیدی پیدا کنید.

 

اطلاعات بیشتر در صفحه اینستاگرام ما

مطالب اخیر

پیام بگذارید

نارنت به عنوان برند موسسه فرهنگی دیجیتال دیبا انار پردازش در زمینه تخصصی طراحی وب و سامانه های کاربر محور فعالیت میکند وکلیه حقوق ان متعلق به شرکت دیبا انار پردازش می باشد

راهنمای سایت

مدیریت پروژه

سوالات متداول

حریم خصوصی

مدت و شرایط

مدیریت کارها

گزارش نویسی

ما را دنبال کنید

ایمیل: anarpardazesh@gmail.com
تلفن: 41 36 24 32 044